Kosmetika Oriflame Informace a novinky ze světa ORIFLAME
 • Eclat Mon Parfum

  0
  scissors
  28 září, 2018adminOriflame novinky a informace

  Díky těm nejprestižnějším ingrediencím a kompozici z dílny špičkové parfumérky je parfém Eclat Mon Parfum dokonalým vyjádřením pařížské elegance.
  Elilie Coppermann je oceňovaná mistryně parfumérka – nejvyšší titul, kterého lze v parfumérství dosáhnout. Podílela se na tvorbě více než 40 vůní. Mezi její díla patří i Tenderly Promise od Oriflame.
  Jak název prozrazuje,vůně Eclat Mon je nejluxusnější forma vůně – parfém. Existují různé podoby vůní – každá s jinou koncentrací vonných esencí. Čím je koncentrace vyšší, tím kvalitnější a trvanlivější vůně je.
  Harmonie vůně Eclat Mon Parfum je jedinečná díky dvěma velmi speciálním ingrediencím: akordu Delaire Boudoir a tónům bílého kosatce. Oriflame je první společnost na světě, která použila akord Delaire Boudoir, zářivé srdce parfému Eclat Mon Parfum.
  Akord Delaire Boudoir pochází z jednoho z nejslavnějších parfumérských domů na světě, který je kolébkou tajných vonných harmonií. Parfuméři v domě DeLaire před 140 lety objevili způsob, jak extrahovat bohaté a unikátní tóny a vytvořili tak zcela nové akordy.
  Modernizací exkluzivního akordu Delair vyzdvihla parfumérka ty nejkrásnější tóny vzácného květu bílého kosatce. Bílý kosatec je stejně jako akord Delaire – jednou z nejdražších surových ingrediencí, a je tou nejprestižnější květinou používanou v parfumérství.