Kosmetika Oriflame Informace a novinky ze světa ORIFLAME
 • HairX Advanced care

  0
  scissors
  29 března, 2018adminOriflame novinky a informace

  HairX je výsledkem profesionálního výzkumu a vědeckých objevů. Od roku 2009 je tato řada zdokonalována o nové poznatky a stále vylepšováno její složení. Pomáhá vyživovat a regenerovat vlasy zevnitř.

  Každý produkt HairX Advanced Care obsahuje komplex rostlinných živin získaných ze sójových zrn a oleje ze semínek světlice barvířské. Tyto složky jsou podobné těm, které se přirozeně nacházejí ve vlasech a které pomáhají vyživovat a regenerovat vlasy zevnitř.

  Sójové boby: Bílkoviny jsou hlavní stavební složkou ve struktuře vlasů. Proto  řada HairX obsahuje výtažek ze sóji, který má vysoký obsah bílkovin a dokáže proniknout do vlasů.

  Olej ze semínek světlice barvířské: Tento olej obsahuje kyselinu linolovou, lipid, který se přirozeně nachází ve vlasech. Tato složka je důležitá pro zdravou strukturu vlasů, výsledkem jsou silnější a pružnější vlasy.

  Komplex rostlinných živin: bohatá směs bílkovin a tuků podobná složkám, které se přirozeně nacházejí ve struktuře vlasů. Poskytuje vlasům výjimečnou ochranu, výživu a hydrataci.

  Na míru vybrané složky: každá řada obsahuje i jedinečné složky, které jsou speciálně určeny pro potřeby jednotlivých vlasů.

  Vylepšené balení a vůně: výraznější označení i balení zjednodušuje výběr produktů pro každý typ vlasů. Určitě si zamilujete novou svěží vůni produktů!