Kosmetika Oriflame Informace a novinky ze světa ORIFLAME
 • Optimals Even Out pro každý věk

  0
  scissors
  24 května, 2017adminOriflame novinky a informace

  Optimals Even Out je řada  pleťové kosmetiky s více účinky, jejímž základem je unikátní směs přírodních složek a komplex LumiLight. Redukuje tmavé skvrny a nerovnoměrné zbarvení typické poškození pleti sluncem. Zanechává pleť projasněnou, mladistvou a s rovnoměrným tónem.

  Složení krémů řady Optimals Even Out : Tužebník jilmový – pomáhá redukovat tmavé skvrny a vyrovnat tón pleti. Angrešt – pomáhá zlepšit projasnění pleti. Olej ze semínek brusinek – pomáhá chránit a vyživovat pleť.

  Účinky denního krému: uchovává pleť hydratovanou a chráněnou před UV zářením a znečištěným prostředím, zároveň redukuje tmavé skvrny. Podporuje projasnění a vyrovnání tónu pleti. Bez obsahu parabenů.

  Účinky nočního krému: Viditelně koriguje vzhled stávajících tmavých skvrn snížením tvorby melaninu. Dodává pleti mladistvý, jednotný a zářivý vzhled. Neobsahuje parabeny. Pro všechny typy pleti. Dermatologicky testováno.

  Účinky zjasňujícího séra: Zvyšuje hydrataci pleti a redukuje vzhled tmavých skvrn. Obsahuje komplex LumiLight, který minimalizuje nerovnoměrný tón pleti. Okamžitě dodává jemnější vzhled a zvyšuje projasnění. Pro všechny typy pleti. Neobsahuje parabeny.

  Účinky očního krému: Okamžitě zesvětluje pleť a redukuje tmavé kruhy kolem očí. Pomáhá předcházet další tvorbě tmavých skvrn a zanechává pleť vyživenou a projasněnou. Pro všechny typy pleti. Bez parabenů.