Kosmetika Oriflame Informace a novinky ze světa ORIFLAME
 • Vánoční katalog oriflame

  0
  scissors
  28 listopadu, 2017adminOriflame novinky a informace

  A je to tady! Vánoční katalog na který se mnoho z nás určitě moc těšila. Já nejsem vyjímkou. Nemůžu nezopakovat, že prolistovat si v klidu katalog a pak z něj jednoduše objednat je velká výhoda pro ty kteří nesnášejí vánoční nákupy v přeplněných obchodních domech. Vraťme se však k nabídce vánočního katalogu oriflame s pořadovým číslem sedmnáct. Co nám katalog nabízí?

  Nalezneme v něm dvě nové vůně. Pro ženy je zde parfém Sublime Nature Tuberose – tato vůně oslavuje dokonalost přírody, pánům je pak určena vůně Friends World, která je symbolem pravého přátelství. K vánočnímu katalogu neodmyslitelně patří nejen sady ale i limitované edice. V tomto katalogu nalezneme limitovanou edici Sparkling Collection, která nabízí pěnu do koupele se třpytivými zlatavými perličkami. Další limitovanou edicí je krém na ruce a tělo a tuhé mýdlo Milk and Honey Gold Festive Orchid, tradiční vůně mléka a medu obohacená o orchidej je milým překvapením.

  Asi největší důvod proč je vánoční katalog tak oblíbený je, že v něm najdeme nepřeberné množství sad. Tento důvod je pro mě na stupnici důležitosti až ten první. 🙂 A tak mohu říci, že nejsem zklamaná protože je z čeho vybírat. Nebudu vám zde vypisovat všechny sady, protože je to dle mého názoru zbytečné. Nejlepší bude, když si uděláte chvíli čas a virtuálně zalistujete katalogem oriflame online.