Kosmetika Oriflame Informace a novinky ze světa ORIFLAME
 • Vánoční katalog Oriflame

  0
  scissors
  29 listopadu, 2016adminOriflame novinky a informace

  Poslední katalog tohoto roku je tady! Zlatý přebal katalogu nám dává jasně najevo, že bychom měli svým blízkým koupit nějakou voňavou maličkost protože budou Vánoce. Jako každý rok i tento si určitě lámete hlavu, co koupit? Zalistujte online katalogem s pořadovým číslem sedmnáct a nalaďte se na vánoční vlnu. Velkou výhodou objednávky z tepla domova pro Vás je, že se alespoň na moment vyhnete nákupnímu shonu, i když mu nakonec stejně podlehnete, co si budeme namlouvat…

  Abych Vás na to listování v katalogu přeci jen trochu naladila, vybrala jsem pár tipů na vánoční dárky.

  Snad každou ženu pod stromečkem potěší parfém od oriflame, z mého pohledu je však velice těžké vybrat vůni, která bude obdarovanému opravdu vonět. Proto zvolte buď již osvědčenou vůni nebo novou podobné kategorie. Pokud opravdu netušíte, zkuste testery, které jsou přímo v katalogu, avšak mějte na paměti, že co voní Vám, nemusí vonět tomu druhému.

  Dárek pro kamarádku? Pokud hledáte voňavý dárek za rozumnou cenu zvolte univerzální krém essentials s mandlovým olejem a balzám na rty essentials.

  Mamince či babibčce, které se pečlivě starají o svou pleť určitě zakupte kvalitní krém, který zpomaluje stárnutí pleti, vyhlazuje vrásky a vypíná kontury pleti můžete vybírat např. Diamond Celluar nebo z krémů či sad NovAge, které se zaměřují na konkrétní a zároveň kompletní řešení problému pleti.

  Abych nezapomněla na pány pro ty jsou v katalogu k zakoupení elegantní vzorované ponožky v dárkovém balení. Pokud je chcete potěšit kosmetikou určitě ocení gel na holení a krém na tvář. Toaletní vodou také určitě pány potěšíte, ale i u nich platí výše zmíněná rada, vybírat s citem.